У Львові професорка медуніверситету оголосила голодування через закриття лікарні
21 вересня 2022 – 16:48
21 вересня професорка кафедри ендокринології Львівського національного медичного університету імені Далина Галицького Олеся Кіхтяк оголосила голодування через закриття ендокринологічного центру. Про це Олеся Кіхтяк повідомила у Facebook. В такий спосіб вона протестує проти прийнятого напередодні Львівською облрадою рішення…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.