У Львові підприємство захопило міську землю, щоб продавати автівки
8 березня 2024 – 13:02
Підприємство, що торгує автівками, захопило комунальну землю. Тут облаштували майданчик для продажу машин, а за користування землею до бюджету міста не сплачують нічого. Місто звернулося до поліції та прокуратури. Також готують позов до суду.