За інформацією ЛМКП «Львівтеплоенерго», триває процес заповнення внутрішньобудинкових систем опалення теплоносієм (водою). Заповнюють лише ті будинки, які мають підписані акти готовності будинку до зими. Станом на сьогодні, вже заповнено 72,5% будинків з центральним опаленням.