У Львові двоє літніх жінок потрапили до лікарні через отруєння чадним газом
14 лютого 2025 – 10:03
Вчора близько 21:00 год. в одній із квартир двоповерхового газифікованого житлового будинку на вул. Папоротній (Залізничний район) трапилось отруєння чадним газом, внаслідок якого постраждали двоє людей.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.