Як попередньо встановили правоохоронці, відбулося зіткнення автобуса Електрон, яким керував 36-річний львів’янин, та електровелосипеда під керуванням 63-річного жителя Львова.
63-річний велосипедист потрапив до лікарні після зіткнення з автобусом у Львові. Про це Львівському порталу повідомили в поліції Львівщини. Аварія сталася 7 вересня, близько 19:00, на вулиці Шевченка у Львові. Як попередньо встановили правоохоронці, відбулося зіткнення автобуса Електрон, яким керував 36-річний львів’янин, та…