У львівських лікарнях понад 130 хворих на Covid-19
15 вересня 2022 – 11:30
Так, станом на ранок четверга, 15 вересня, у міських лікарнях Львова лікують 131 хворого на коронавірус.
У Львові в лікарнях лікують 132 пацієнта з коронавірусом. За останню добу госпіталізували 15 людей. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі міської ради. Так, станом на ранок четверга, 15 вересня, у міських лікарнях Львова лікують 131 хворого на коронавірус. Один пацієнт у реанімації. За 14 вересня лікарі госпіталізували…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.