У Луцьку зустріли звільненого з російського полону 36-річного воїна 14-ї ОМБр Михайла Шостака
24 вересня 2025 – 09:33
Захисник провів у неволі два роки та три місяці. Привітати бійця з поверненням додому прийшли рідні, близькі, друзі, жителі громади, активісти та учасники громадської організації «Автомайдан Луцьк». Попереду у військовослужбовця – реабілітація.