У Луцьку водій автобуса збив на смерть 58-річного чоловіка
23 грудня 2025 – 17:41
Водій автобуса в Луцьку, який збив пішохода насмерть, отримав покарання у вигляді іспитового строку та позбавлення прав на рік. Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду, пишуть Волинські новини. Інцидент стався 22 вересня 2025 року на вулиці Магістральній. Богдан Д. керував автобусом Volvo. Під час рух керманич…