У Луцьку водій Audi на швидкості зніс знак на острівці безпеки. Відео
28 січня 2025 – 11:43
25 січня о 17:20 водій автомобіля марки Audi, д.н.з. AC6126AX, рухаючись вулицею Ківерцівська, перевищив допустиму швидкість та збив тумбу з наказовим дорожнім знаком 4.7 «Об’їзд перешкоди з правого боку» на початку острівця безпеки. Читати повністю
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.