У Луцьку винесли вирок ексдиректору луцької спортшколи, який ґвалтував дітей
15 травня, 16:18
До 7,5 років тюрми засудили колишнього директора обласної дитячо-юнацької спортшколи у Луцьку Богуслава Галицького. Суд першої інстанції визнав його винним у зґвалтуванні неповнолітніх вихованок, сексуальному насильстві над ними і розбещенні дітей. Під час обшуків у спортшколі правоохоронці знайшли десятки фалоімітаторів,…