У Луцьку відбулась глядацька прем’єра фільму “Місія 200”
28 червня 2024 – 19:47
Сьогодні у переповненому Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка відбулась глядацька прем’єра фільму “Місія 200”, куди завітала заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк. Читайте також: На Волині трапилася ДТП: авто злетіло у кювет “Місія 200” – це…