У Луцьку прибрали стихійне звалище біля багатоповерхівки
10 січня, 10:10
На проблему відреагували після звернення мешканців, яке надійшло до департаменту муніципальної варти через відділ комунікацій «15-80».
У Луцьку на проспекті Соборності, 17 прибрали накопичення сміття біля контейнерного майданчика. На проблему відреагували після звернення мешканців, яке надійшло до департаменту муніципальної варти через відділ комунікацій «15-80».
Про це повідомляєДепартамент Муніципальної Варти Луцької міської ради.