У Луцьку попрощалися з двома Героями – Дмитром Лавренчуком та Олександром Горбачем
сьогодні, 16:27
Сьогодні, 23 червня, у кафедральному соборі Святої Трійці відбувся чин похорону двох відважних захисників України – Дмитра Лавренчука та Олександра Горбача, які віддали свої життя у боях проти російських окупантів.
Луцька громада знову у глибокій скорботі. Сьогодні, 23 червня, у кафедральному соборі Святої Трійці відбувся чин похорону двох відважних захисників України – Дмитра Лавренчука та Олександра Горбача, які віддали свої життя у боях проти російських окупантів.