У Луцьку камера патрульних зняла, як вуличний пес скористувався пішохідним переходом, аби перейти дорогу перед службовим авто. Відео опублікували у вівторок, 10 січня, на фейсбук-сторінці патрульної поліції Волинської області, – пише ІА Конкурент. «Навіть песики дотримуються правил дорожнього руху. Патрульні стали свідками…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.