У Луцьку нацгвардійці освятили воду та вшанували пам'ять загиблих побратимів
6 січня, 13:26
У Луцьку військовослужбовці волинського підрозділу Національної гвардії України разом із військовим капеланом освятили воду у день свята Хрещення Господнього. Під час молитви гвардійці вшанували пам'ять побратимів, які загинули, захищаючи Україну.