У Луцьку 230 випускників шкіл отримали свідоцтва з відзнакою
26 червня 2025 – 16:14
У Луцьку на Театральному майдані, в четвер, 26 червня, відбулася урочиста церемонія вручення свідоцтв з відзнакою випускникам шкіл. Цього року свідоцтва з відзнакою отримали 230 учнів, які завершили шкільне навчання з високими результатами.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.