У Луганську сильне здимлення у районі Ювілейного. Кажуть, що перед тим було чутно вибух.
Про це повідомляють телеграм-канали окупантів
Очевидці кажуть, що дим видно у районі Ювілейного. Перед тим нібито пролунав вибух.
Про це також пише Сергій Стерненко.
«Вибух у Луганську. Не вгадали кацапи», - написав він.