Луганці, які бажають стати амбасадорами області, можуть подати заявку на участь у проєкті до 22 травня.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
Зазначається, що 27 квітня 2026 року очільник ОДА Олексій Харченко видав розпорядження № 144, яке затвердило «Положення про амбасадорів Луганської області» (текст за посиланням).
Документ…