У обласному мистецькому ліцеї в селі Олександрія - новий керівник. Про це йдеться у відповідному розпорядженні голови облради Андрія Карауша. Так, відсьогодні обов'язки директора закладу виконуватиме Наталія Будько. Вона очолюватиме заклад до призначення відповідного конкурсу та визначенняя переможця конкурсу на посаду…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.