У лісгоспі на Київщині незаконно вирубали дерев на 18 млн грн
27 березня 2023 – 15:24
П'ятеро працівників лісгоспу на Київщині отримали підозри за незаконну вирубку дерев на 18 млн грн. Вони не отримали висновок з оцінки впливу на довкілля на території Сидоровицького державного агролісництва — Суспільне
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.