У порівнянні з червнем кількість обстрілів зменшилася, як і число постраждалих від російської агресії.
У результаті липневих обстрілів у Харкові постраждали понад 30 чоловік. Загиблих серед цивільного населення не було. Про це повідомили в Харківській міській раді. "За даними департаменту надзвичайних ситуацій, ворог запускав по місту балістичні ракети, бомби УМПБ Д-30, БПЛА, ракети ППО та Х-35У", — йдеться в повідомленні. Сигнал…