У лікарнях Києва залишаються вісім поранених через стрілянину в Голосіївському районі — ДБР відкрило кримінальну справу щодо…
19 квітня, 14:05
У лікарнях міста Києва перебувають восьмеро людей, які постраждали через стрілянину в Голосіївському районі Києва 18 квітня. Серед них — хлопчик (раніше генпрокурор Кравченко повідомив , що він 2015 року народження). Він у стані середньої тяжкості. Серед дорослих один постраждалий — у вкрай важкому стані, троє — в тяжкому, і…