У лікарні в Березному пацієнти влаштували бійку з ножем
31 січня 2025 – 12:52
Передував цьому словесний конфлікт між 26-ти та 33-річним жителями області, повідомляє поліція Рівненщини.
Вчора у лікарні у Березному двоє чоловіків влаштували бійку. Передував цьому словесний конфлікт між 26-ти та 33-річним жителями області, повідомляє поліція Рівненщини. У подальшому 33-річний чоловік наніс знайомому кухонним ножем один проникаючий удар у груди. За фактом умисного тяжкого тілесного ушкодження слідчі повідомили…