У лікарні померла дитина, яка постраждала через атаку РФ на «Охматдит»
10 липня 2024 – 19:05
У лікарні Києва помер хлопчик, який на момент російського ракетного удару перебував у критичному стані. Малюк був у відділенні реанімації дитячої лікарні «Охматдит», – повідомив міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко. «На жаль, маємо першу дитячу жертву серед пацієнті
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.