У листопаді цього року на Київщині запрацює відділення довготривалого сестринського догляду для внутрішньо переміщених осіб. Його створять на базі центральної міської лікарні Яготина. Про це повідомив голова Київської обласної…
Останні новини Києва за сьогодні
У лікарні на Київщині створять відділення довготривалого догляду для ВПО
27 жовтня 2025 – 16:35