Глава регіону додав, що всі служби відпрацювали оперативно - ліквідація наслідків прильоту почалася одразу.
Війська РФ вночі 3 травня атакували дронами нафтобазу у Кропивницькому. Про це повідомив голова Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович. "На Кіровоградщині є прильоти. Близько третьої ранку, одразу три шахеди Герань-2 , атакували нафтобазу в обласному центрі. Обійшлося без жертв", - наголосив він.…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.