У Кропивницькому районі незаконно видобували воду з 30 свердловин
сьогодні, 17:25
Директору одного з комунальних підприємств Кропивницького району повідомили про підозру через незаконний видобуток підземних вод, який, за висновками експертів, завдав державі понад 12 млн грн збитків.