Сьогодні, 1 березня, у Кривому Розі відвідувачі парку іменіМершавцева помітили пару лебедів.Про це повідомляє журналістка «Першого Криворізького». ЧитайтеДокладніше Читати новину на сайті "Перший Криворізький"