У Кривому Розі начальниця відділу освіти виконкому підозрюється у розкраданні бюджетних коштів
5 вересня 2024 – 15:30
Знехтувавши своїми службовими повноваженнями, начальниця відділу освіти виконкому міста Кривий Ріг підписала з одним із ТОВ угоду про постачання електричної енергії споживачу. Через службову недбалість посадовиця завдала міському бюджету збитків на майже 3 млн грн. При підписанні договору про постачання електроенергії…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.