Ввечері 9 квітня у Центрально-Міському районі внаслідок ДТП спалахнула автівка, бійці ДСНС ліквідували пожежу. Про це повідомляє речниця ДСНС КриворізькогоДокладніше Читати новину на сайті "Перший Криворізький"