У коментарях під дописом місцевого ЗМІ «Свої Кривий Ріг» мешканці пишуть, що батьки дитини були напідпитку.
У Саксаганському районі Кривого Рогу трирічний малюк випав з вікна. Дитина, на щастя, жива, госпіталізована. Повідомляють, що малеча ганяла голубів з вікна, не втрималась – та впала. У коментарях під дописом місцевого ЗМІ «Свої Кривий Ріг» мешканці пишуть, що батьки дитини були напідпитку. Коли хлопчик впав, на допомогу…