Спалахнула пожежа на нафтобазі у селищі Гвардійське, повідомив Telegram-канал Кримський вітер 24 березня.
У ніч на неділю в тимчасово окупованому Криму пролунала чергова серя вибухів. Спалахнула пожежа на нафтобазі у селищі Гвардійське, повідомив Telegram-канал Кримський вітер 24 березня. Вказано, що загалом в Сімферопольському районі та передмісті Сімферополя пролунало до 20 вибухів. "У Гвардійському влучили у нафтобазу і вона…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.