У Ковельській лікарні запрацював комунальний магнітно-резонансний томограф
16 грудня 2025 – 20:35
Після завершення тестового періоду у Ковельському міському територіальному медичному об’єднанні розпочав роботу комунальний магнітно-резонансний томограф Vantage Elan MRT-2020 (Canon) у штатному режимі. Про це інформує сайт громади, - передає ВолиньUA. Для амбулаторних пацієнтів МРТ-обстеження проводяться за електронним скеруванням…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.