У Конотопі уточнюють розміри збитків після атаки окупантів на лікарню
1 червня, 18:48
Артем Семеніхін, як Конотопський міський голова, поінформував про терористичну атаку окупаційної армії РФ по будівлі міської лікарні. Удар із застосуванням БПЛА окупанти насіли сьогодні (1 червня), причому є всі свідчення, що атака була цілеспрямованою, а не простим падінням дрона. На щастя в момент удару люди перебували в…