Київський національний університет імені Тараса Шевченка скасував обмеження доступу до месенджера «Телеграм» у внутрішній компʼютерній мережі. Такий наказ видало нове керівництво КНУ після звернення студентського парламенту. З 11 листопада 2024 року наказом тодішнього ректора університету Володимира Бугрова в…