У Кілійській громаді за систематичне насильство над матірʼю чоловіка відправили за ґрати
21 вересня 2025 – 10:33
Кілійський районний суд Одеської області визнав уродженця Кілії винним у домашньому насильстві над своєю матір’ю та призначив йому покарання у вигляді одного року позбавлення волі. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на ЄДРСР. Суд встановив, що чоловік протягом січня–квітня 2025 року систематично ображав матір…