У київській школі учень напав із ножем на вчительку та однокласника
12 січня, 09:47
У понеділок, 12 січня, в одній зі шкіл Києва стався напад. За попередніми даними, учень із ножем поранив учительку та однокласника. Наразі правоохоронці з’ясовують усі обставини інциденту та працюють на місці події.