У київській школі підліток напав з ножем на вчительку та однокласника — інцидент стався на Оболоні
12 січня, 11:26
В одній зі шкіл Києва вранці в понеділок, 12 січня, учень напав з ножем на вчительку та свого однокласника. Обставини інциденту вже з’ясовують правоохоронці. Про це повідомила поліція Києва. Як сказано в повідомленні, сьогодні, 12 січня, о 8:45 на 102 надійшло звернення про напад. За попередньою інформацією, один з учнів прийшов до…