Кількість жертв у Києві після нічної атаки Росії зросла до 11 людей, з них — одна дитина. Про це повідомляє МВС. Постраждало 93 людини, з них — 11 дітей. На місцях ударів продовжують працювати рятувальники. Аварійно-пошукові роботи тривають. Мер міста Віталій Кличко оголосив 1 серпня Днем жалоби. У цей день будуть приспущені…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.