Хмарочос. Київський міський журнал
Киевская область15 січня, 11:22
У Києві змонтували п’ять міні-ТЕЦ, дві з них уже працюють
15 січня, 11:22
Дві з них уже працюють, на трьох налагоджують запуск, повідомив на брифінгу 14 січня Петро Пантелеєв, виконувач обов’язків заступника голови КМДА, передає hromadske.
У Києві змонтували п’ять міні-ТЕЦ. Дві з них уже працюють, на трьох налагоджують запуск, повідомив на брифінгу 14 січня Петро Пантелеєв, виконувач обов’язків заступника голови КМДА, передає hromadske. Загальна потужність цих установок складає 66 МВт. Це не покриє споживання міста, але станції допоможуть із підтримкою окремих…