У Києві збільшують кількість пунктів обігріву: показуємо на мапі
23 грудня 2022 – 16:32
У Києві збільшили кількість пунктів обігріву, що оснащені генераторами та іншим необхідним обладнанням. Такі пункти відкрили ще в чотирьох районах столиці.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.