У Києві затримали дезертира, який реєстрував термінали Starlink для російських військ
13 травня, 11:49
У столиці затримано агента РФ, який займався незаконною реєстрацією терміналів Starlink для потреб країни-агресора.
Кіберфахівці Служби безпеки України нейтралізували схему забезпечення окупаційних угруповань супутниковим зв’язком. У столиці затримано агента РФ, який займався незаконною реєстрацією терміналів Starlink для потреб країни-агресора. Про це повідомляє 49000 з посиланням на СБУ. За даними слідства, фігурантом виявився…