У Києві засвітили “Ялинку незламності” на Софійській площі
19 грудня 2022 – 20:41
Сьогодні, 19 грудня, у День Святого Миколая, засвітили вогні на головній ялинці країни на Софійській площі в Києві. Ялинка прикрашена минулорічними іграшками. Біля неї також можна підзарядити гаджети.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.