"Сьогодні вночі розпочнуть подачу теплоносія на будинки, які внаслідок обстрілів і пошкоджень інфраструктури залишалися без опалення двічі - 9 і 20 січня", - написав він.
У Києві в ніч проти 22 січня почнуть відновлювати теплопостачання для понад 3000 будинків. Опалення повернеться протягом двох днів. Про це повідомив мер Віталій Кличко в Telegram в середу, 21 січня. "Сьогодні вночі розпочнуть подачу теплоносія на будинки, які внаслідок обстрілів і пошкоджень інфраструктури залишалися без опалення…