У Києві власник нового закладу пригощає киян кавою після «прильоту» — фото
24 травня, 15:09
У центрі Києва після масованого російського обстрілу 24 травня постраждала одна з кав’ярень, яка відкрилася напередодні. Однак заклад продовжує працювати з вибитими вікнами, а сам власник пригощає киян кавою.