У Києві власник кафе після російської атаки пригощав містян кавою через вибиті вікна
24 травня, 15:31
Киянин Євген лише вчора відсвяткував відкриття кав’ярні на Подолі біля Музею Чорнобиля, а вже вночі його заклад постраждав від атаки росіян. Однак підприємця це не зупинило, уранці він пригощав усіх кавою через розбиті вікна, а його мати пропонувала охочим солодощі. Як інформує «Главком» , про це розповів Ярослав…