У Києві викрили шахрая, який виманив у волонтерів 1,5 млн грн
22 квітня, 13:20
Ділки вкрали майже 1,5 млн грн, які українські волонтери заплатили за FPV-дрони та амуніцію для потреб фронту.
У Києві ліквідовано шахрайську схему привласнення благодійних внесків на ЗСУ. Ділки вкрали майже 1,5 млн грн, які українські волонтери заплатили за FPV-дрони та амуніцію для потреб фронту. Про це 22 квітня повідомляє СБУ. Зазначається, що незаконну діяльність організував столичний підприємець, який займався онлайн-торгівлею…