25 червня на Михайлівській площі відкрили пам’ятник княгині Ользі, який законсервували під час повномасштабного вторгнення рф. Цей та ще два монументи очистять від пилу атмосферних нашарувань і забруднень на…
Останні новини Києва за сьогодні
У Києві відкрили пам’ятник княгині Ользі, щоб відновити після консервації через воєнні дії
сьогодні, 14:56
Регіони сюжету
Міста Київської області
Ще новини на тему
На київській кіностудії ім. О. Довженка відкрили пам'ятник українському кінематографісту. Автором монумента…
Хто це зробив і з якою метою, поки невідомо