16-17 квітня на базі спортивного комплексу Українського державного університету імені Михайла Драгоманова в Києві пройшов чемпіонат Національної гвардії України з футзалу. Захід відбувся за сприяння НГУ та за підтримки Української асоціації футболу. Про це повідомляє «Главком» . Змагання були проведені згідно з…