У Києві учень прийшов до школи з ножем та напав на вчительку й однокласника
12 січня, 09:36
У Києві у понеділок, 12 січня, один з учнів прийшов до школи з ножем та напав на вчительку й свого однокласника, їм надають медичну допомогу, повідомляє поліція Києва.